Centrum Kształcenia Educatio

Centrum Kształcenia Educatio to placówka z uprawnieniami szkoły publicznej prowadząca Liceum Ogólnokształcące Zaoczne dla Dorosłych oraz Szkołę Policealną w Warszawie.

Od początku działalności wyznaczyliśmy sobie ambitne cele, które konsekwentnie realizujemy. Nasi słuchacze doceniają nas, co przekłada się na pozytywne opinie o nas zarówno w prasie jak i w internecie.

Przede wszystkim dbamy o to, aby nauka w naszej szkole kojarzyła się z rzetelnością i najwyższą jakością. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi nauczycielami z wieloletnią praktyką zawodową. Uczymy, aby nauczyć. Nasi nauczyciele to wspaniali ludzie z powołaniem do pracy, co przekłada się na wysoką zdawalność egzaminów przez naszych słuchaczy.

Uczniowie czują się tutaj jak w domu i wiedzą, że mogą na nas zawsze liczyć. Centrum Kształcenia Educatio to miejsce nauki, ciekawostek i dobrych rozwiązań. Zapraszamy Osoby w każdym wieku, które chcą uzupełnić swoje wykształcenie, dowiedzieć się czegoś nowego i przy okazji poznać ciekawych ludzi.

Jak do nas trafić?

Siedziba naszej placówki mieści się w XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie, które od lat zajmuje czołowe miejsca w rankingu liceów ogólnopolskich. Niewątpliwie atmosfera tego miejsca przekłada się pozytywnie również na naszą placówkę.